Vilniaus „Stekas-Rivilė“ pasidabino RKL B diviziono sidabru

Antradienį Vilniuje paaiškėjo Regionų krepšinio lygos (RKL) B diviziono nugalėtojai. Jais tapo Vilkaviškio „Perlo“ (B1) krepšininkai dvikovoje svečiuose netikėtai lengvai palaužę „Steko-Rivilės“ (B2) atstovus ir laimėję finalo seriją „sausu“ rezultatu 2-0.

Šeštadienį Vilkaviškyje vykusią pirmąją dvikovą aikštės šeimininkai laimėjo kuklia dviejų taškų persvara (71:69), o „Perlo“ pergalę tuomet lėmė ne tik meistriškumas, tačiau ir pagrindinio laiko pabaigoje šyptelėjusi Fortūna.

Tad atsakomąją akistatą savo aikštėje žaidę „Steko-Rivilės“ vyrai tikėjosi, jog sostinėje galės mesti varžovams žymiai rimtesnį iššūkį.

Visgi, gausiai į Ekinstos areną susirinkę žiūrovai neišvydo to, ko tikėjosi. Svečiai nuo pat pirmųjų minučių perėmė susitikimo vadžias į savo rankas ir puikios gynybos dėka gana greitai įgijo apčiuopiamą pranašumą.

Sužaidus 10 minučių „Perlo“ vyrai pirmavo 19:10, o antrojo ketvirčio viduryje mėgavosi triuškinama 16 taškų persvara (31:15).

Nors beviltiškoje padėtyje atsidūrę vilniečiai nenuleido rankų bei keletą kartų buvo nežymiai priartėję prie varžovų, tačiau vos pajutę pavojų svečiai greit susigrąžindavo tai, ką buvo praradę, nė akimirkai neleido suabejoti savo pranašumu ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė įtikinamą pergalę rezultatu 79:59.

„Perlas“: Aurimas Birgelis (10/13 dvit.) 31, Arturs Pelšs (7 rez.perd., 5 per.kam.) 24, Tomas Milinskas (10 atk.kam.) 10.

„Stekas-Rivilė“: Gediminas Povilauskas (11 atk.kam., 11 rez.perd., 35 naud.balai) 14, Dominykas Gružinskas 12.