Vilniaus „Stekas-Rivilė“ iškovojo SKL A lygos bronzą!

Kovoje dėl bronzos „Stekas-Rivilė“ surinko pajėgiausią sudėtį, o išaugusi rotacija ir sprendimų įvairovė atvėrė komandai galimybę finišuoti A lygos sezone užsikabinant ilgai lauktą medalį. Susitikimo pradžioje atrodė, kad „Sporto namai“ primetė sau palankų žaidimo scenarijų ir abu klubai kaip reikiant kibo vienas skitam į atlapus.

Komandos žengė koja kojon, jaunesni stengėsi paimti greičiu ir metimais iš distancijos, vyresni – ištrypti baudos aikštelę. Trenerių minčių dvikova buvo ne paskutinėje vietoje, o vidutiniškas jų išpildymas laikė komandas greta. Po pirmo ketvirčio švieslentėje degė lygybė 20:20.

Antrajame ketvirtyje „Stekas-Rivilė“ atrado sėkmingą atkarpą ir pabėgo per kelis metimus. Momentais nustebino, Mantas Pocius, kitais – Valdemar Lodziato. „Sporto namų“ mintys buvo geros, tačiau pavedė išpildymas. Po 20 minučių prakaito taškymosi „Stekas-Rivilė“ atitrūko per 10 taškų.

Po ilgosios pertraukos komandos pratęsė įnirtingą mūšį. Gedimino Poviliausko ir Giedriaus Giedros asmeninės grumtynės būtų vertos atskiro straipsnio ir čia nugalėtoju išėjo naudingiausias A lygos žaidėjas. Bet mes čia ne apie tai.

Visą trečią kėlinį „Sporto namai“ ieškojo kelių pakreipti įvykius sau naudinga linkme, bet nesurado savyje lyderio. R.Skaisgirys buvo nepatenkintas komandos valdymu, atakos dažnai trukdavo iki pat lemtingos 24 sekundžių sirenos. Prieš lemiamą ketvirtį „Stekas-Rivilė“ vedė 12 taškų.

„Sporto namai“ paskutines 10 minučių sezone pradėjo 4 taškais, tačiau Lauryno Jacevičiaus 9 taškai be atsako sunaikino visas varžovo viltis. A.Viparto kariauna užšoko ant emocinės bangos ir pajuto medalio kvapą.

„Sporto namai“ rungtynėse krepšį atakavo vos 32 procentų taiklumu ir tai sukliudė nuveikti kažką daigiau. „Stekas-Rivilė“ pribaigė kraujuojantį varžovą ir iškovojo širdį glostančią bronzą. Nuostabiai rungtynėse pasirodė Andrej Tichonov, kuris prisijungęs prie klubo sezono antroje fazėje, tapo tvirtu startinio penketuko žaidėju, gana greitai adaptavosi A lygoje ir mažajame finale atsiskleidė su 23 taškais.