Rėmėjai

UAB „Rivilė“ – daugiau nei 25 metus sėkmingai veikianti buhalterinės apskaitos, finansų, klientų (CRM), sandėlių ir verslo valdymo sistema. Šią sistemą naudoja smulkios, vidutinės, stambios ir labai stambios įmonės. Daugiau kaip 30 000 bendrovių apskaita vedama su Rivile GAMA. Tai skirtingomis veiklomis užsiimančios įmonės: mažmeninės ir didmeninės prekybos, transporto, paslaugų, švietimo, gamybos, farmacijos.

UAB „Stekas“ jau 28 m. dirba informacinių technologijų srityje. Pagrindinė veikla susijusi su apskaitos ir verslo valdymo programų kūrimu, platinimu, diegimu, programų autorine priežiūra (konsultavimas, programų atnaujinimas, klientų poreikių analizė ir nauji sprendimai), darbo su STEKO programomis mokymo kursų organizavimu.

Partneriai

„Ollex“  – viena iš transporto paslaugų rinkos lyderių Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Ilgametė patirtis transporto paslaugų srityje, profesionalumas bei nuolatinis rūpestis savo klientais pelnė bendrovei pripažinimą – šiandien „Ollex“ teikiamos transporto paslaugos yra vertinamos klientų iš Lietuvos bei daugelio kitų valstybių.

Įspūdingą augimą ir tvarumą demonstruojanti SKM nuolat gerina savo pozicijas ir 2018–2019 m. sezoną užbaigė būdama geriausia krepšinio mokykla Lietuvoje pagal vaikinų pasiektus sportinius rezultatus Moksleivių krepšinio lygoje (MKL). Mokykloje dirba profesionalūs, nuolat savo įgūdžius bei patirtį tobulinantys treneriai, kurie visuomet yra orientuoti į tikslą ir visapusišką vaiko ugdymą.

Apologetika.lt siekia pristatyti intelektualiai pagrįstą krikščioniškąjį tikėjimą bei atsakyti į jį nukreiptą kritiką, tuo pačiu skatinant civilizuotą dialogą su prieštaraujančiais. Tai daroma per YouTube vaizdo įrašus, diskusijų laidą radijuje, podcast’us, straipsnius, gyvus susitikimus (paskaitas, seminarus, diskusijas ir pan.), įvairios apologetinės medžiagos vertimą į lietuvių kalbą ir kitais būdais.